piątek, 22 kwietnia 2011

Wielkanocne prezenciory

          Mama z córką poszły już spać, toteż mogę zamieścić zdjęcia wielkanocnych upominków, które jutro rano dostaną obie panie :D
          Dla Agatki coś do zabawy. Ponieważ urzekły mnie zabawki drewniane, więc takie zamówiłam młodej damie.

W komplecie:
  • Wesoły kolorowy pociąg kształtów firmy BoiKido. Według producenta przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia. Ma za zadanie wpłynąć na wyobraźnię malucha i pomóc rozwijać jego zdolności manualne.


  • Drewniana zabawka Baby Mix - trwała, ekologiczna, wykonana z naturalnych surowców. Poprzez kolorystykę i funkcjonalność wpływa na wszechstronny rozwój dziecka. A służy po prostu do...ciągnięcia ;)


          Ponieważ jutro wybieramy się święcić jajka, dla malutkiej dziewczynki wypadało kupić maleńki koszyczek. Jajca będą pewnie w wielkim koszu mamy, u Agatki zaś jedynie dla ozdoby czekoladowe figurki - jeść ich oczywiście nie pozwolimy, jest na nie jeszcze o duuużo za młoda ;)


          Mama i tatuś z pewnością w niedzielny poranek zasiądą przy świątecznym stole by spożyć uświęcone jajca. Dla nich więc po talerzyku, na którym położą jajca oraz solniczka i pieprzniczka do smaku. Każde będzie mieć swoje, aby się nie pokłócili ;) Wszystko w kolorze modnego ostatnio fioletu z drobnymi kropeczkami.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się ze mną swoimi wrażeniami i zostaw komentarz. Dziękuję :)