czwartek, 4 listopada 2010

To mi się podobuje

Tak, tak, ostatnio podobuje mi się i czekam z niecierpliwością na dalsze części ...
 • Książka Andrzeja Pilipiuka "Oko jelenia" to powieść fantastyczna. Mieszają się w niej różne światy, epoki, losy Marka, Heli, Staszka, Maksyma by w szaleńczej podróży zdobyć "oko jelenia".Wszystko zaczyna się od zagłady ziemi, by potem... Pierwszą część "Droga do Nidaros" dostałam w prezencie imieninowym. Kolejnych nie mogłam się doczekać: "Srebrna Łania z Visby", "Drewniana Twierdza", "Pan Wilków", "Triumf lisa Reinicke".
 • Serial "Gwiezdne wrota". Zaraziła mnie nim moja przyjaciółka, podrzucając do obejrzenia kilka sezonów. Wciągnęło jak diabli. Do tego miło było popatrzeć na przystojniaka Jasona Momoa.
 • Wszystkie książki Joanny Chmielewskiej - lektura szybka, łatwa i przyjemna. Każdą pozycję czytałam już chyba z tysiąc razy, co wcale mi nie przeszkadza śmiać się z głupich haseł po raz tysiąc pierwszy. Ostatnio co czwartek można kupić jedną z książek - tym sposobem kompletuję biblioteczkę.
 • Niezastąpiony "Dr House" - rewelacyjny serial, zwłaszcza dla tych co trochę kumają terminy medyczne. Z racji mojej choroby i kilku innych, które początkowo u mnie podejrzewano, wiem o czym tam dyskutują. Nawet często zgaduję przed nimi :D
 • W kręgu przestępstwa, gliniarzy i detektywów - uwielbiam zarówno książki, jak i filmy "Colombo", Detektyw Monk, Sherlock Holmes".

1 komentarz:

 1. A sprawdzałam wczoraj w empiku, niestety pan Pilipiuk się leni i nie wydał nic nowego :p
  Jason M. ciacho, ale dla mnie lepszy Sheppard :d taki młodociany zbuntowany.
  Za to przez ciebie całego House'a obejrzałam....
  A Holmesa teraz w jakiejś serii widziałam, takiej taniej...

  OdpowiedzUsuń

Podziel się ze mną swoimi wrażeniami i zostaw komentarz. Dziękuję :)